Wczasy z partnerem lub z przyjaciółką?

Urlop z partnerem lub z kumpelą?
Kiedy jesteś na wakacyjnej eskapadzie, długiej podróży, czy innego rodzaju urlopie – z pewnością zabierzesz ze sobą kogoś do towarzystwa. Więc z kim wolisz podróżować? Twoja kochająca druga jedna druga czy Twoi wariaccy i śmieszni przyjaciele? W odniesieniu do obu rozwiązań należałoby rozważyć zalety oraz wady.

kobieta zrelaksowana

Turystyka z przyjaciółką – atuty
Jeżeli wakacje są na plaży, na kempingu lub ewentualnie analogicznych okolicznościach – dużo osób kategorycznie wybiera podróż z przyjaciółmi, z jakimi mogą przeżyć bajeczne przygody. Jest tak dużo ekscytujących nowych rzeczy do odkrycia, a perfekcyjne jest to, iż macie takie same zamiłowania jakimś tematem. To również całe bezlik doskonałego czasu na rozmowę w czasie podróży. Możecie wymieniać się radami i sztuczkami – w końcu przyjaciele są znacznie bardziej otwarci. Jest też mniej stresu, znacznie więcej swobody oraz o wiele bardziej spontanicznie.

Turystyka z partnerem – walory
Oczywistych plusów jeżdżenia z partnerem zamiast z przyjaciółmi naturalnie nie trzeba z nikim omawiać i nikomu tłumaczyć. Jednakże niekiedy wady takiego rozwiązania nie dla wszelkich są wystarczająco dobitne np. będąc na wczasach z przyjaciółką nie musisz cały czas niepokoić się o to, czy wyglądasz jak najlepsza wersja, zadbać o perfekcyjnie gładką skórę, czy perfekcyjnie ułożone włosy. Masz prawo pozwolić sobie na więcej lenistwa. Finalnie jednakże przyjaciółka nie zagwarantuje Tobie tych gorących nocy oraz romantycznych momentów. Musisz sama w następstwie tego zdecydować na której z tych kwestii będzie zależeć Ci bardziej oraz w oparciu o to podjąć mądrą decyzję.